O nas

3

Ludzie z pasją

Tworzenie unikatowej biżuterii to nasza pasja

Firma Rojewscy Biżuteria została założona w 1997 roku. Ale jej korzeni szukać trzeba już w 1989 roku, kiedy to podjąłem pracę w zawodzie złotnika. Obecnie w firmie pracuje również moja córka, Paulina, która kształci się na złotnika.

Oboje jesteśmy przekonani, że duszę ma tylko unikatowa, ręcznie wykonana biżuteria. To ona wyraża osobowość właściciela, silne, piękne uczucia ofiarowującego, to ją przekazuje się z pokolenia na pokolenie.

Dlatego w swojej firmie oferuję pierścionki, obrączki, wisiory, spinki do mankietów i inne precjoza z najcenniejszych kruszców i z pięknymi kamieniami. Naszą specjalnością są spinki do mankietów, które można podziwiać m.in. na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie precjoza wykonane ręcznie według projektu klienta lub własnego, ale przygotowanego specjalnie na zamówienie. Ten drugi powstaje na podstawie rozmowy o tym, do kogo ma trafić biżuteria i co ma wyrazić.

Oboje z córką jesteśmy dokładni i sumienni, a błysk w oku naszego klienta podczas odbioru kosztowności jest dla nas najlepszą motywacją do ciągłego kształcenia się i doskonalenia. Eksperymentujemy w różnych stylach. Nasze prace na tle tych wykonywanych przez innych rzemieślników wyróżniają się również tym, że używamy kamieni najwyższej możliwej jakości. Podejmujemy wyzwania, które dla innych wydają się niemożliwe.

W mojej firmie zobaczyć można jedynie próbkę moich umiejętności – przykładowe wyroby, choć powstały ich już setki, jeśli nie tysiące. Dziś cieszą swoich właścicieli. Zdjęcia niektórych z nich zobaczyć mogą Państwo w galerii.

Poza biżuterią na zamówienie oferuję także usługi reperacji biżuterii, jej czyszczenia i odświeżania.

Jestem mistrzem złotnikiem, należę do Cechu Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników m.st. Warszawy.

Zapraszam,

Paweł Rojewski

Niepowtarzalna biżuteria na zamówienie – w Warszawie tylko u Rojewskich